Jak zwalczyć cellulit?
Cellulit

Cellulit – jakie są najbardziej skuteczne sposoby redukowania?

Cellulit jest to przede wszystkim defekt kosmetyczny, który dotyka kobiety w różnym wieku. Jeśli chodzi o stadium zaawansowania w jakim jest cellulit stopnie mogą być różne - od początkowego po zaawansowany. Należy odróżnić również rodzaj, bo inaczej postępuje się, gdy pojawia się cellulit wodny a tłuszczowy. Stosując odpowiednie kosmetyki (szczególnie w początkowym stadium pojawienia się zmian),… Czytaj dalej Cellulit – jakie są najbardziej skuteczne sposoby redukowania?

Dieta na cellulit
Cellulit

Dieta na cellulit – czego unikać, a co wprowadzić w jadłospis?

Dieta na cellulit to aspekt, nad którym pochyla się wiele kobiet, dotkniętych tym schorzeniem. Powodem tego jest fakt, że osoby cierpiące na tego typu zmiany na skórze podchodzą do tematu bardzo emocjonalnie, nerwowo i często wstydzą się tego, mimo że jest to raczej powszechny problem. Najważniejsze jest jednak to, że w myśl zasady „jesteś tym,… Czytaj dalej Dieta na cellulit – czego unikać, a co wprowadzić w jadłospis?

Cellulit, Sposoby

Jaka dieta na cellulit będzie najlepsza?

Nie ma chyba nic gorszego od pomarszczonej skóry na udach... Na sam dźwięk słowa "cellulit" wiele kobiet czuje się komfortowa i uważniej spogląda w lustro, szukając odznak niedoskonałości na własnym ciele. Niestety dzisiejszy styl życia, pośpiech, nieodpowiedni sposób odżywiania, głównie siedzący tryb życia sprzyjają pojawianiu się pomarańczowej skórki... Co robić, aby pozbyć się kłopotliwego problemu?… Czytaj dalej Jaka dieta na cellulit będzie najlepsza?